چرا اثر انگشت A70 ضعیف می باشد؟

چرا حسگر اثر انگشت A70 ضعیف می باشد؟

امروزه درگوشی های هوشمند برای راحت تر باز شدن قفل گوشی از حسگر اثر انگشت یا فینگر پرینت استفاده می شود که این روش راه حلی می باشد برای جلوگیری از دید شدن رمز گوشی در مواقع خاص و حساس.

حسگر اثر انگشت در گوشی های مختلف متفاوت است ولی در تمامی گوشی های اندروید و آی او اس وجود دارد، اما در بعضی گوشی ها ضعیف تر از دیگری میباشد.

به عنوان مثال گوشی A70 حسگر اثر انگشت ضعیف تری نسبت به S10 دارد این هم به این دلیل می باشد که ساختار سخت افزاری مفاوتی دارد اما اگر حس میکنید که حسگر اثر انگشت A70 با گوشی های هم رده خود یا نسبت قبل ضعیفتر می باشد راه حلی پیشنهاد میشود  که در صورت برطرف نشدن مشکل باید ایرادات سخت افزاری یا نرم افزاری گوشی خود را با رجوع به کارشناسان بررسی کنید .

در ابتدا پیشنهاد می شود که برای تعریف اثر انگشت مخصوصا اثر انگشت شصت بجای تعریف 3 اثر انگشت متفاوت یک اثر انگشت را سه بار تعریف کنید و این به این دلیل میباشد که چون صفحه گوشی بزرگ است و انگشتی مثل انگشت شصت که بزرگتر از حسگر میباشد اگر خوب قرار نگیرددر این صورت با 3 بار تعریف می تواند به خوبی شناسایی شود اگر بعد از انجام این مرحله مشکلتان حل نشد به بررسی مشکل نرم افزاری حسگر اثر انگشت A70بپردازید:

1-اولین راه حلی که مشکل با آن حل میشود آپدیت کردن گوشی ست که عده ای از کاربران بعد از آپدیت کردن و رساندن به نسخه جدید مشکلشان حل می شود.

2-کار نکردن فینگر پرینت a70 بعد از آپدیت کردن و یا به طور ناگهانی از کار افتادن : اما در مورد عده ای که بعد از آپدیت کردن گوشی A70 خود همچنان از ضعف حسگر یا حتی از کار افتادن حسگر گلایه دارند راه حلی برای مشکل این عزیزان پیشنهاد میشود :

دکمه هوم پاور و افزایش کاهش صدا را همزمان نگه دارید تا گوشی به حالت ریکاوری برود و گزینه Reboot system now را بزنید این هم راه حل دیگری ست برای مشکل نرم افزاری حسگر اثر انگشت A70.

حل کردن مشکل سخت افزاریحسگر اثر انگشت A70 : یکی دیگر از راههای شایعی که منجر به از کار افتادن حسگر می شود :

1- ضربه خوردن و آب خوردگی می باشد که در صورت برخورد شی تیز سنگین و فشار وارد شدن به صفحه نمایش یا داخل شدن آب و مایعات به داخل گوشی و از کار افتادن فینگر پرینت و یا حسگر اثر انگشت A70 می شود و در این صورت گوشی دچار مشکل سخت افزاری شده و بهتر است برای تشخیص و عیب یابی به تکنسین های خبره ما مراجعه کنید.

قبلی
دلایلی که باتری تبلت زود از بین می رود

نظرتان را بنویسید

Solve : *
27 + 23 =