شرایط گارانتی قطعات شرکت به رایا

توجه کنید که قطعات شامل گارانتی، فقط با قطعات مشابه تعویض می گردد و بعد از گذشتن مهلت تست کالا به هیچ وجه امکان مرجوعی قطعه وجود ندارد.

شرایط گارانتی تاچ و ال سی دی

1. ال سی دی های شرکتی به هیچ عنوان دارای گارانتی تصویر نمی باشد. برای اطمینان از سلامت قطعه دستگاه را ارسال کنید تا همکاران ما تست کامل تاچ و ال سی دی را انجام دهند.

2. شکستگی تاچ به هیچ عنوان جز گارانتی نمی باشد ( قبل از ارسال ، عکس کامل قطعه برای مشتری ارسال میگردد و بعد از تایید توسط مشتری ارسال می شود )

3. نداشتن تصویر و یا شکستگی ظاهری ال سی دی به هیچ عنوان جز گارانتی نمی باشد ( قبل از ارسال ، عکس کامل قطعه برای مشتری ارسال میگردد و بعد از تایید توسط مشتری ارسال می شود )

4. تاچ موبایل و تبلت دارای هفت روز مهلت تست می باشد.

5. برداشتن برچسب تاچ و ال سی دی به معنای ابطال گارانتی این قطعه است.

6. پاک شدن لوگو به رایا ( هرچند جزئی ) باث باطل شدن گارانتی می شود.

7. خم شدن یا پارگی فلت به هیچ عنوان جزو گارانتی نمی باشد.

شرایط گارانتی باتری

1. اگر براثر استفاده نادرست یا نوسانات برق باتری گوشی شما باد کند و تغییر ظاهری یا نرم شدن در باتری ایجاد شود باتری شامل گارانتی نیست. ( باد کردن باتری شامل گارانتی نمیشود )

2. اگر هنگام نصب باتری یا تاچ و ال سی دی فلت آن پاره و یا خم شده و قطعی در فلت بوجود آمده باشد قطعه شامل گارانتی نمیشود.

3. پاک شدن لوگو به رایا ( هرچند جزئی ) به معنای ابطال گارانتی قطعه است.

روش های مرجوع کردن قطعه

1. با شماره های داخل وبسایت تماس گرفته و بعد از هماهنگی با مسئول مربوطه کالای خود را بوسیله پست پیشتاز به آدرس فروشگاه ارسال کنید.

2. از طریق تلگرام و واتساپ به شماره ( ۰۹۳۰۵۹۴۷۰۴۲ ) پیام خود را ارسال کرده و بعد از هماهنگی با مسئول مربوطه کالای خود را به آدرس فروشگاه ارسال کنید.

مرجوع کردن قطعه

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین به رایا تماس بگیرید و یا با ارسال پیام از طریق تلگرام و واتساپ از شرایط مرجوع قطعه خریداری شده با خبر شوید و یا از گارانتی آن استفاده کنید.

شرایط برگشت هزینه

1. شرایط برگشت وجه ۷ روز بعد از دریافت توسط شماست اگر بعد از ۷روز درخواست بازگشت وجه داده شود متاسفانه امکان تعویض فقط برای شما وجود دارد.

2. بعد از دریافت کالا توسط همکاران ما در فروشگاه تایید اصالت کالا، بین ۱ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز هست تا پروسه بازگشت وجه انجام شود.

سوالات متداول