قطعات موبایل و تبلت

آموزش بک آپ اطلاعات تبلت به کامپیوتر

انتقال اطلاعات از تبلت به لپ تاپ

در این مقاله قصد داریم آموزش بک آپ اطلاعات تبلت به کامپیوتر را شرح بدیم.

4 روش مختلف برای تهیه نسخه پشتیبان از تبلت به PC

از دست دادن تمام آن پرونده های مهم از تلفن و یا تبلت شما می تواند بعضا بزرگترین کابوس باشد. اگر می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات شما ایمن است ، باید راه های تهیه پشتیبان تبلت سامسونگ از رایانه را بدانید. می توان داده های خود را از تلفن خود به رایانه شخصی منتقل کرد تا مطمئن شود که پرونده های مهم و سایر اسناد آنها هرگز از بین نمی روند.

اغلب ، هنگامی که ما از یک تلفن به تلفن دیگر منتقل می شویم ، در نهایت از دست دادن یک سری اطلاعات مهم می پردازیم. اطمینان حاصل کنید که دوباره این اشتباه را نکنید و یاد بگیرید که چگونه نسخه پشتیبان تهیه کنید! ما روشهای مختلفی ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی از نسخه پشتیبان تهیه داده های خود استفاده کنید.

قسمت 1: پشتیبان گیری از عکس های سامسونگ توسط کپی و چسباندن

این احتمالاً ساده ترین راه برای دستیابی به نسخه پشتیبان تهیه سامسونگ در رایانه شخصی است. یکی از بهترین موارد در مورد تلفن های Galaxy این است که آنها هنوز هم می توانند به روش قدیمی به رایانه شما متصل شوند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی و با ساده ترین روش پرونده های خود را از تلفن خود به سیستم منتقل کنید. این مراحل آسان را برای کپی و چسباندن داده های خود انجام دهید.

1. اگر Android 4.0 یا بالاتر را اجرا می کنید ، به سادگی “تنظیمات” را باز کرده و به “گزینه های برنامه نویس” بروید.

آموزش فعال کردن گزینه های برنامه نویس در اندروید

14713510671929

2. اکنون گزینه “USB Debugging” را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانید دستگاه خود را به عنوان حافظه USB متصل کنید.

14713510859934

3. تلفن شما یک پیام به شما می دهد. روی OK کلیک کنید.

14713511006089

4- اگر از نسخه های قبلی Android استفاده می کنید ، همان ویژگی را با نام “توسعه” در “برنامه ها” پیدا خواهید کرد.

5. در برخی نسخه ها ، ممکن است مجبور شوید به “Wireless & Networks” بروید و “USB Utilities” را انتخاب کنید تا از تلفن خود به عنوان یک USB استفاده کنید.

6. حالا تلفن خود را با استفاده از کابل USB به رایانه متصل کنید. یک درایو در مای کامپیوتر دیده میشود که حافظه تلفن شما را نشان می دهد. به سادگی پرونده هایی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید و آن را در مکان دلخواه جای دهید تا از تلفن سامسونگ در رایانه پشتیبان تهیه کنید.

قسمت 2: تهیه نسخه پشتیبان از تبلت سامسونگ با dr.fone – تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی (Android)

dr.fone به شما امکان می دهد از داده های خود بدون دردسر تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این یک ابزار عالی است. نه تنها می توانید پرونده های خود را  بدون ضرر انتقال دهید ، بلکه می توانید نوع داده هایی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این مراحل آسان به شما امکان می دهد که چگونه نسخه پشتیبان در رایانه شخصی یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری را تهیه کنید.

برای دانلود برنامه DrFone Backup Restore اینجا کلیک کنید.

قسمت 3: سامسونگ Kies

هر کاربر سامسونگ با این نام آشنا است. Kies مخفف “Key Intuitive Easy System” است و در درجه اول برای تهیه نسخه پشتیبان از تلفن سامسونگ از رایانه شخصی استفاده می شود. Kies را روی سیستم خود نصب کنید و این مراحل آسان را برای ایمن سازی داده های خود دنبال کنید.

1. دستگاه خود را با کابل USB به سیستم خود وصل کنید.

2. “رابط پشتیبان و بازیابی” رابط Kies خود انتخاب کنید.

3. “تهیه نسخه پشتیبان از داده ها” را انتخاب کرده و دسته داده ای را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید انتخاب کنید.

4- داده هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کرده و بر روی گزینه “Backup” کلیک کنید.

5- پس از اتمام مراحل تهیه نسخه پشتیبان ، فوری دریافت خواهید کرد. برای خروج با موفقیت بر روی دکمه “کامل” کلیک کنید.

همچنین می توانید با انتخاب گزینه “اتصال بی سیم” در صفحه اصلی خود ، به صورت بی سیم به Kies متصل شوید. Kies همچنین می تواند برای به روزرسانی سیستم عامل دستگاه شما و انجام سایر کارهای مهم استفاده شود. اگرچه ، بعضی اوقات می تواند کمی پیچیده باشد و ممکن است با استفاده از رابط های دیگر تجربه بهتری کسب کنید.

قسمت 4: تهیه نسخه پشتیبان از تلفن سامسونگ با dr.fone – مدیر تلفن (Android)

dr.fone – Phone Manager Android یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای انتقال اطلاعات به تلفن و رایانه اندرویدی است. این رابط کاربر پسند است و می تواند انتقال داده را در چشم خود انجام دهد.

برای دانلود DrFone Manager اینجا کلیک کنید.

1. dr.fone را روی رایانه خود بارگیری و نصب کنید. پس از راه اندازی آن ، انتقال را از بین همه ویژگی ها انتخاب کنید.

2. با استفاده از کابل USB تلفن سامسونگ خود را به رایانه وصل کنید.

3. پس از اتصال گوشی با موفقیت ، به بسته عکس مربوط به نوع فایل که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، به برگه عکسها یا انواع دیگر فایل ها در dr.fone بروید.

4. پرونده هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید انتخاب کنید و بر روی Export to PC کلیک کنید.

5- فوراً می خواهید مسیر ذخیره فایل های صادر شده را انتخاب کنید. مسیر ذخیره را انتخاب کرده و بر روی OK کلیک کنید ، به شما کمک می کند تا کلیه فایلهای انتخاب شده را به رایانه شخصی انتقال داده و از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

dr.fone – Phone Manager Android به راحتی می تواند برای انتقال داده ها از تلفن Android به رایانه شخصی یا تلفن هوشمند دیگر Android / iOS استفاده شود ، و می تواند در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از Samsung Galaxy S3 در رایانه شخصی یا هر دستگاه دیگری از همان نوع کمک کند. این یکی از بهترین برنامه های انتقال تلفن به تلفن است و می تواند از طریق آن استفاده شود.

نتیجه : 

روش های مختلفی برای تهیه نسخه پشتیبان از تلفن سامسونگ و تبلت سامسونگ از رایانه وجود دارد. از رابط کاربری رسمی سامسونگ Kies گرفته تا Mobiletrans ، می توان رابط مورد نظر خود را انتخاب کرد. همچنین می توانید از روش ساده کپی و چسباندن برای تهیه نسخه پشتیبان سامسونگ از رایانه شخصی استفاده کنید و تمام داده های خود را در یک مکان بدست آورید. تهیه نسخه پشتیبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همواره باید اطلاعات خود را به موقع پیگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که همیشه داده های خود را ایمن نگه دارید ، به طوری که هرگز با وضعیت پیش بینی نشده ای روبرو نخواهید شد. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع به انتقال همه آن پرونده های مهم کنید.