بعضی اوقات کاربران مجبور به پاک کردن اطلاعات تبلت خود هستند، به همین دلیل بک آپ گرفتن از این اطلاعات امری ضروری است.

از دست دادن تمام آن پرونده های مهم از تلفن و یا تبلت شما می تواند بعضا بزرگترین کابوس باشد. اگر می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات شما ایمن است ، باید راه های تهیه پشتیبان تبلت سامسونگ از رایانه را بدانید. می توان داده های خود را از تلفن خود به رایانه شخصی منتقل کرد تا مطمئن شود که پرونده های مهم و سایر اسناد آنها هرگز از بین نمی روند.

اغلب ، هنگامی که ما از یک تلفن به تلفن دیگر منتقل می شویم ، در نهایت از دست دادن یک سری اطلاعات مهم می پردازیم. اطمینان حاصل کنید که دوباره این اشتباه را نکنید و یاد بگیرید که چگونه نسخه پشتیبان تهیه کنید! ما روشهای مختلفی ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی از نسخه پشتیبان تهیه داده های خود استفاده کنید.

 

بک آپ تبلت

4 روش مختلف برای تهیه نسخه پشتیبان از تبلت به PC

قسمت 1: پشتیبان گیری از عکس های سامسونگ توسط کپی و چسباندن

این احتمالاً ساده ترین راه برای دستیابی به نسخه پشتیبان تهیه سامسونگ در رایانه شخصی است. یکی از بهترین موارد در مورد تلفن های Galaxy این است که آنها هنوز هم می توانند به روش قدیمی به رایانه شما متصل شوند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی و با ساده ترین روش پرونده های خود را از تلفن خود به سیستم منتقل کنید. این مراحل آسان را برای کپی و چسباندن داده های خود انجام دهید.

1. اگر Android 4.0 یا بالاتر را اجرا می کنید ، به سادگی “تنظیمات” را باز کرده و به “گزینه های برنامه نویس” بروید.

2. اکنون گزینه “USB Debugging” را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانید دستگاه خود را به عنوان حافظه USB متصل کنید.

3. تلفن شما یک پیام به شما می دهد. روی OK کلیک کنید.

4- اگر از نسخه های قبلی Android استفاده می کنید ، همان ویژگی را با نام “توسعه” در “برنامه ها” پیدا خواهید کرد.

5. در برخی نسخه ها ، ممکن است مجبور شوید به “Wireless & Networks” بروید و “USB Utilities” را انتخاب کنید تا از تلفن خود به عنوان یک USB استفاده کنید.

6. حالا تلفن خود را با استفاده از کابل USB به رایانه متصل کنید. یک درایو در مای کامپیوتر دیده میشود که حافظه تلفن شما را نشان می دهد. به سادگی پرونده هایی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید و آن را در مکان دلخواه جای دهید تا از تلفن سامسونگ در رایانه پشتیبان تهیه کنید.

قسمت 2: تهیه نسخه پشتیبان از تبلت سامسونگ با dr.fone – تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی (Android)

بک آپ تبلت dr.fone

dr.fone به شما امکان می دهد از داده های خود بدون دردسر تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این یک ابزار عالی است. نه تنها می توانید پرونده های خود را  بدون ضرر انتقال دهید ، بلکه می توانید نوع داده هایی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این مراحل آسان به شما امکان می دهد که چگونه نسخه پشتیبان در رایانه شخصی یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری را تهیه کنید.

مشاوره رایگان

در صورت بروز مشکل در تبلت خود، می توانید با مشاوران به رایا تماس گرفته و برای حل مشکل تبلت خود از آن ها مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.