قطعات موبایل و تبلت

چرا موبایل هنگام کار کردن خاموش میشود؟

دلیل خاموش شدن گوشی سامسونگ

چرا موبایل هنگام کار کردن خاموش میشود؟

کاربران اندرویدی معمولاً از تلفن های هوشمند خود بسیار راضی هستند ، اما گاهی اوقات از خاموش شدن ناگهانی تلفن های خود شکایت می کنند. این یک وضعیت عجیب است زیرا یک لحظه که از تلفن خود استفاده می کنید و لحظه بعد ناگهان خودش خاموش می شود و وقتی دوباره آن را روشن می کنید ، یکنواخت عمل می کند  اما فقط برای مدتی !

مشکل خاموش شدن تلفن ها نه تنها باعث اختلال در کار شما می شود بلکه در صورت انجام یک کار مهم ، بازی کردن بازی مورد علاقه خود ، تایپ کردن نامه الکترونیکی / پیام یا شرکت در یک تماس تجاری و غیره ، صبر و شکیبایی شما را نیز به انتها می رساند.

بنابراین دفعه بعد که می پرسید “چرا تلفن من خاموش می شود؟” چرا موبایل هنگام کار کردن خاموش میشود؟چرا تبلت خاموش میشه?دلیل خاموش شدن گوشی موقع کار کردن،خاموش شدن ناگهانی گوشی،دلیل خاموش شدن موبایل سامسونگ،خاموش شدن تبلت،ریست شدن موبایل،به این مقاله مراجعه کنید و تکنیک های ارائه شده در اینجا را دنبال کنید.

خاموش شدن تبلت

  • دلایل احتمالی خاموش شدن تلفن و تبلت به خودی خود

مورد اول مربوط به بروزرسانی نرم افزار تلفن یا هر یک از برنامه ها است اگر روند بارگیری قطع شود و به درستی انجام نشده باشد ، تلفن می تواند به طور غیر طبیعی عمل کند و باعث خاموش شدن آن در فواصل مکرر شود.

سپس برنامه های خاصی وجود دارند که توسط نرم افزار اندرویدی پشتیبانی نمی شوند. هنگام استفاده از چنین برنامه هایی ، ممکن است تلفن به طور ناگهانی خاموش شود. این معمولاً هنگام نصب برنامه ها از منابع ناشناخته سازگار با Android اتفاق می افتد.

همچنین ، اگر باتری شما کم یا ضعیف شده است ، ممکن است تلفن شما خاموش شود و به همین راحتی کار نکند.

باتری ضعیف و خاموش شدن موبایل تبلت

  • وضعیت باتری را در Android بررسی کنید

خوب ، خوشبختانه برای کاربران Android ، آزمایشی وجود دارد که می تواند برای بررسی عملکرد و سلامتی باتری از طریق تلفن اجرا شود. بسیاری از کاربران از این امر آگاه نیستند !

اکنون درست مانند شماره گیری یک شماره تلفن معمولی شماره * # * # 4636 # * # * را شماره گیری کرده و صبر کنید تا در صفحه نمایش “اطلاعات باتری” ظاهر شود.

توجه: گاهی اوقات ، کد فوق الذکر ممکن است کار نکند. در چنین مواردی ، شماره گیری * # * # INFO # * # * را امتحان کنید.

  •  خاموش شدن تصادفی موبایل خود را در Safe Mode غیر فعال کنید !

راه اندازی تلفن در حالت Safe Mode روش خوبی برای کاهش یا عدم بروز مشکل به دلیل برخی از برنامه های سنگین و ناسازگار است زیرا Safe Mode اجازه عملکرد فقط برنامه های داخلی را می دهد. اگر می توانید از تلفن خود در حالت ایمن استفاده کنید ، برنامه های غیر ضروری را که ممکن است پردازنده تلفن را سنگین کند حذف کنید.

برای راه اندازی در حالت ایمن:

دکمه روشن را فشار دهید تا گزینه های زیر را روی صفحه مشاهده کنید.

14994529157169

اکنون به مدت 10 ثانیه روی “خاموش” ضربه بزنید و مطابق شکل زیر بر روی “تأیید” کلیک کنید.

14994529389258

پس از اتمام ، تلفن مجدداً راه اندازی می شود و “حالت ایمن” را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.

  • ریست کردن موبایل به حال کارخانه

فلش کردن یا برگرداندن به حالت کارخانه می تونه کمک کنه به اینکه این مشکل بر طرف بشه ! بعضی وقتها سیستم عامل اندروید روی بعضی دستگاه ها دچار مشکل خاموش شدن میشود و این یک باگ حساب میشه.

این ترفندها را امتحان کنید. این ترفندها به خیلی ها کمک کرده اند!

اگر سوالی دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید!

مطالب مرتبط